Публічна оферта

Оферта: основні правила роботи Платформи napriam.com.ua
Платформа napriam.com.ua - платформа втілення в життя соціально-економічних проєктів, системно покращують місто Миколаїв завдяки акумулюванню в одному місці ідей і зусиль широкого кола її учасників (далі - «платформа»).

Розміщено Платформу на інтернет-сайті napriam.com.ua (далі - «Сайт»); відносини, що виникають між зацікавленими сторонами в процесі роботи платформи врегульовано даними Основоположними правилами роботи Платформи napriam.com.ua (далі - «Правила»).

Платформа є власністю НКО «Мой путь»

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЙ НАПРЯМ"

ЄДРПОУ/ДРФО 44491047,

А-БАНК, МФО 307770.Неправітельственная організація ГО «МІЙ НАПРЯМ» є партнером у проведенні всіх видів діяльності платформи.

Ці умови є юридично зобов'язуючу угоду між вами як особою і ГО «МІЙ НАПРЯМ», згідно із законодавством України.

Ці Правила визначають принципи і процедури діяльності платформи відносини між Організацією та учасниками (Менеджерами проєктів, донорами) по реалізації задекларованих Платформою соціально-економічних проєктів (далі - «проєктів»), порядок розміщення та модерації інформації про проєкти, процедури збору коштів, звітності по їх використання, інше.

Учасник зобов'язаний уважно ознайомитися з Правилами перед використанням платформи. Використовуючи будь-яку частину платформи Учасник автоматично дає свою згоду на обов'язковість умовами даних Правил з Організацією. Якщо Учасник не згоден з умовами Правил (повністю або частково), йому не надається статус Учасник і забороняється використовувати Платформу, включаючи, але не обмежуючись, будь-яку інформацію, розміщену на платформі. Ознайомлення Учасника з цими правилами є підтвердженням узгодження учасника з усіма положеннями Правил.

Терміни та визначення

Внесок организации - Надання Учасникам технічних можливости Платформи її сервісів і функцій для обміну інформацією, спілкування шляхом розміщення контенту, в тому числі:

Отримання інформації про Проєкти; ПІДТРИМКИ того чи Іншого проєкту Шляхом Здійснення Внески на Користь проєкту (донорство) Отримання звітності по реализации проєкту, зібраніх и вітрачені кошти ТОЩО.

Аккаунт - обліковій Запис учасника, Який дозволяє гостю перейти в статус зареєстрованого учасника. Учасник - будь-яка особа, яка звернула до інформаційних матеріалів и сервісів Платформи Шляхом відвідування Платформи и має відповідній аккаунт.

Менеджер проєкту - особа, яка має обліковій записів (зареєструвався) на платформі, Контролює процес реализации конкретного проєкту, веде звітність по реализации проєкту, з якої Організація Укладає договір и яка зобов'язується реалізуваті проєкт відповідно до Укладення договору.

Контент - інформаційне Наповнення сторінок платформи в тому числі: тексти, графіка, мультимедіа, музичні та літературні твори, аудіовізуальні вироби, фонограм, зображення, тексти, ПОСИЛАННЯ, їх фрагменти, звітність, будь-яка Інша інформація, інші об'єкти.

Донор - Учасник Платформи Здійснює Внесок на Користь обраних ним проєкту с помощью ОРГАНІЗАЦІЇ та Платформи.

Внесок - грошова сума, яка вноситися Донором на спеціально Створений банківський рахунок ОРГАНІЗАЦІЇ з метою Подальшого Перерахування на Користь обраних Донором проєкту.

2 Правила Користування платформи

2.1. Основна суть Функціонування Платформи - реалізація спільно з соціально-активною громадськістю різноспрямованіх соціально-економічних проєктів Завдяк Створення Поширення комунікаційної мережі зацікавленіх осіб як інструменту для ефективного Залучення коштів на реалізацію ціх проєктів, в т.ч. благодійніх. проєкти на платформі розміщуються відповідно до прийнятя на платформі алгоритму подачі проєктів, Виключно после попередньої модерації проєкту Організацією.

2.2. Умови Правил пошірюються на всех Користувачів платформи - як на Користувачів, Які НЕ ма ють Аккаунту (незареєстрованій користувач), так и на Користувачів, что ма ють будь-який Аккаунт, будь-которого з доступних відів. Під акаунтом розуміється сукупність информации про Учасника та даних его авторізації.

Реєстрація учасника дозволяє ідентіфікуваті конкретну особу и є обов'язковою умів для повноцінного использование сервісів, Функції и служб Платформи. После успішної реєстрації для учасника автоматично створюється персональна сторінка и надається доступ до аккаунту.

2.3. Ставши учасником Платформи после реєстрації, Учасник дает свою згоду на направлення Йому Повідомлень додаткової информации про Платформу, ее ресурсах и функціях.

2.4. Інформація, что містіться на платформі у виде звітів, новин, прес-релізів та других інформаційних матеріалів ОРГАНІЗАЦІЇ, є актуальною на дату їх складання. У зв'язку з такими подіямі и по закінченню часу Деяка з цієї информации может віявітіся неповна або такий, что НЕ відповідає дійсності, однак после ее Публікації Організація НЕ гарантує оперативного Зміни такой информации у зв'язку з подіямі, что відбуліся.

2.5. Всі отношения, что вінікають у зв'язку з Використання Платформи регулюються чіннім в Україні законодавством, ЦІ Правила є письмовий публічною пропозіцією ОРГАНІЗАЦІЇ для невизначенності кола осіб в розумінні ст 633, 641 и 644 Цивільного кодексу України.

2.6. При віконанні Даних Правил, Учасник має право отрімуваті інформацію, розміщену на платформі, підготуваті и розмістіті на платформі свой авторський проєкт (после модерації проєкту Організацією), пошірюваті інформацію про проєкти та ДІЯЛЬНОСТІ платформи, перерахуваті кошти на підтрімку того чи Іншого проєкту, с помощью доступних на платформі механізмів вести контроль за Використання коштів Організацією для реализации проєктов.

2.7. Організація пріймає самостійні решение по платформі ее оформлення, размещения, програмних механізмів ТОЩО. Організація НЕ гарантує відповідність Платформи очікуванням Учасника, ее безперебійну роботу, БЕЗПЕКУ Аккаунту Учасника та информации, розміщеної на платформі.
2.8. За всі Дії, вчінені на платформі або з ее с помощью, Учасник Несе самостійну відповідальність відповідно до Законів країни проживання або перебування, має утріматіся від использование Платформи если якісь на ті обмеження, корістується платформи на власний ризико и під Власний відповідальність. Реєстрація на платформі безкоштовне, плата за Користування сервісамі НЕ стягується.

2.9. Організація має право без Пояснення причин обмежіті Учасника у вікорістанні ресурсів платформи або окремий функцій, если таке использование зніжує працездатність Платформи або ее части, и з позіції ОРГАНІЗАЦІЇ, порушує Яким чином ЦІ Правила. Таке обмеження может буті Тимчасовим або постійнім. Аккаунт учасника может буті як заблокованості, так и віддалено. Организации вправі без Пояснення причин прізупініті доступ до Платформи в разі технічних несправностей до виправлення останніх.

2.10. Організація НЕ требует Сплата внесків від будь-кого. Все Внески здійснюються за его власним бажанням.

2.11. Участь в платформі дозволено только учасник, Який прийнять всі умови ціх Правил та Правил Сайту.

2.12. Учасник зобов'язаний ознайомітіся з Правилами до Прийняття участия в платформі. Ознайомитись з платформи, здійснівші Внесок або Зроби інші Дії, спрямовані на реалізацію прав та обов'язків учасника Платформи Учасник надає свою повну згоду з умів Даних Правил. Если Учасник НЕ згоден з цімі Правилами або правилами сайту (Повністю або частково), Йому НЕ надається статус учасника Платформи.

2.13. Если законодавство країни проживання або перебування учасниці забороняє участь в платформі з яких-небудь причин Учасник повинен утріматіся від участия в платформі. 3 Права, обов'язки та відповідальність сторон

3.1. При здійсненні реєстрації Учасник зобов'язаний вказуваті и розміщуваті достовірні Особисті дані, включаючі імена и фотографии.

3.2.Учасник зобов'язується: використовуват Платформу только в цілях, что НЕ суперечать положенням Правил, чинного законодавства України та принципам розумності та моралі; розміщуваті на платформі будь-який контент Виключно відповідно до умов ціх Правил та угідь про конфіденційність, що не розміщуваті на платформі будь-який контент, Який может порушуваті права та Захоплення третіх осіб; при реєстрації Аккаунту використовуват Виключно достовірні Особисті дані, нести відповідальність за чистоту даної информации від претензій третіх осіб; інформуваті Організацію про Спроба несанкціонованого доступу до аккаунту, незаконного использование его логіна та пароля, зміни налаштування Аккаунту без его Згоди;

3.3. Учаснику заборонено: використовуват Платформу для Досягнення незаконних або заборонених Правилами цілей; Сприяти розпалення або розпалюваті Релігійні, расові чи міжнаціональні ворожнечі; розміщуваті на платформі Заклик до насільніцької Зміни Конституційного ладу або Захоплення державної влади; Заклик до Зміни адміністратівніх між і / або державного кордону України, Порушення порядку, встановленому Констітуцією України та законами України, Заклик до Вчинення погромів, підпалів, знищення майна, Захоплення споруд, насільніцького Виселення громадян, Заклик до Здійснення агресії и т.д .; вчинятися Дії, что порушують права и свободи, честь и Гідність будь-якої особини; використовуват нецензурні вирази и мова ворожнечі, даже если смороду замасковані під вигляд питань комерційної торгівлі сімволів (например «*»); зловжіваті своими правами, при цьом загрожуваті будь-кому, залякуваті і / або ображати будь-которого; створюваті і / або пошірюваті небажаним електронною поштою ( "спам") между іншімі учасниками або третімі особами; віходити за рамки заздалегідь встановленої тими спілкування ( "оффтоп") зловжіваті розміщенням информации, що не Несе сміслового НАВАНТАЖЕННЯ ( «флуд»); провокуваті, почінаті і / або підтрімуваті словесну войну, що не має відношення до первинної причини спору (Флейм) вчинятися Дії, спрямовані на введення других Користувачів в Омані; реєструваті Аккаунт від імені або вместо Іншої особини, без попередня ПОВІДОМЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ. При цьом, дозволена реєстрація Аккаунту від імені та за дорученням Іншої фізичної або юридичної особи за умови Отримання необхідніх повноважень у порядку и форме, передбачення законодавством України; розміщуваті інформацію (включаючі будь-які матеріали), что порушує авторські права, права на знаки для товарів и услуг, права промислової власності та / або права на інші об'єкти інтелектуальної власності, что належати ОРГАНІЗАЦІЇ та / або третім особам; розміщуваті інформацію, что порушує права и законні Інтереси третіх осіб (в тому числі, размещения фотографій и відеозапісів, основним об'єктом якіх є людина, если ця людина не давала Згоди на размещения на платформі фотографии та відеозапісі з ее участь) розміщуваті матеріали рекламного, Еротичні, порнографічного або образлівого характеру; розміщуваті матеріали рекламного, Еротичні, порнографічного або образлівого характеру; використовуват будь-які комп'ютерні програми для автоматизованого збору информации на платформі; Здійснювати незаконно збір, сістематізацію, зберігання чи Поширення персональної информации других Користувачів; намагатіся отріматі доступ до аккаунту Іншого Учасника будь-Якім способом, включаючі, но НЕ обмежуючісь, Шляхом обману, зловжівання Довірою, підбору логіна и пароля; розміщуваті комп'ютерні віруси або програми, здатні перерваті або порушіті нормальну функціональність комп'ютерного обладнання та програмного забезпечення, а такоже ЗАСОБІВ телекомунікації будь-якіх осіб; вчинятися Дії спрямовані на необгрунтоване завантаження на Платформу великих обсягів информации и Даних, Які перешкоджають работе Платформи та доступу до Платформи других учасников, втручатіся в процес роботи Платформи; вчинятися Дії, спрямовані на обхід прийнятя Організацією Платформи ЗАХОДІВ относительно обмеження доступу Учасника до Платформи.

3.4. Розміщення информации про проєкти на платформі можливо Виключно за ініціатівою Учасника за умови Узгодження проєкту з Організацією. Організація є Єдиним можливий суб'єктом размещения проєкту на платформі.

8.2. Розміщення проєкту на платформі здійснюється Учасником Шляхом заповнений на платформі відповідного шаблону, з Додавання наявний матеріалів, описи проєкту, его соціальне значення, матеріалів фото-, відеофіксації ТОЩО.

8.3. У разі зацікавленості ОРГАНІЗАЦІЇ в проєкті, проводитися его модерація, прізначається відповідальна за реалізацію проєкту особа (далі - «Менеджер проєкту») и ВІН публікується на платформі. Розміщуваті на платформі проєкти, что ма ють на меті Отримання прибутку, Неможливо. Непріпустімі проєкти на підтрімку політічніх партій и рухів, релігійніх конфесій, приватних осіб (з політічніх мотівів), недопустима реклама и розповсюдження товарів, продукції ТОЩО.

8.4. Будь-які Зміни и ДОПОВНЕННЯ до проєкту могут буті ініційовані Учасником з відповіднім обґрунтуванням и внесені в проєкт Виключно за погодження з Організацією.

8.5. Менеджер проєкту Контролює процес реализации проєкту, стежа за повідомленнями, Які публікуються в блозі, реагує на Предложения и дает ВІДПОВІДІ, веде звітність по реализации проєкту.

8.6. Будь Учасник после реєстрації на платформі может ознайомітіся з ходом реализации проєкту, взяти участь в організованіх заходах проєкту, відвідаті місце реализации проєкту.

8.7. После размещения проєкту на платформі, всі Зміни до него повінні буті відображені на платформі на странице проєкту, разом зі звітамі давати зацікавленім учасникам повну інформацію про стан реализации проєкту.

8.8. Донори проєкту ма ють право самостійно знайомитися з процесом збору коштів и ходом реализации проєкту.

8.9. Реалізацію проєкту может буті прізупінено або скасовано, если: становится Неможливо Досягнення мети проєкту; Зниклий необходимость в зборі коштів; кошти НЕ Зібрані в необхідному обсязі; віявлені грубі Порушення при реализации проєкту. Грубим порушеннях вважається невиконання зобов'язань по звітності за проєктом та Нецільове використання коштів. Про подібні Дії обов'язково повідомляються всі донори проєкту, з метою Подальшого перерозподілу копійчаних коштів на інші зареєстровані на платформі проєкти ОРГАНІЗАЦІЇ. Грошові кошти донорам повертаються в порядку, визначених в п. 5.14. и п. 5.15. ціх Правил.

9 Інші умови (ЗАГАЛЬНІ)

9.1. Організація має право в односторонньому порядку вносіті Зміни в дані Правила. Всі внесені до Правил Зміни будут Доступні у виде новой редакции Правил.

9.2. Організація НЕ Несе відповідальності за шкоду або збитки, понесені Учасник або треті особи в результате помилковості розуміння або нерозуміння умов Даних Правил,

інструкцій або Вказівок про порядок использование Платформи относительно порядку размещения Даних та других технічних вопросам.

9.3. Організація может в будь-який момент и без ПОВІДОМЛЕННЯ Учасника поступитися своими правами за данімі Правилами на Користь третьої сторони. Учасник дает право ОРГАНІЗАЦІЇ надсилати Йому ПОВІДОМЛЕННЯ, що містять інформацію про Платформу, проєкти Платформи або інформацію рекламного характеру, яка пов'язана з функціонуванням Платформи.

9.4. З цімі Правилами и отношений между Організацією та Учасником, что вінікають у зв'язку з Використання Платформи застосовується законодавство України. Кожна сторона беззастережно погоджується з тим, что відповідні суди України ма ють віняткову юрісдікцію относительно будь-якіх претензій, суперечок або розбіжностей, что стосують Правил и использование Платформи.

10 Інші умови (фінансові)

10.1. При здійсненні внесків учасников может як надаті ОРГАНІЗАЦІЇ згоду на публікацію информации про его внесок, так и діяті Анонімно для других учасников. Тобто Організація має право вказуваті на платформі ім'я, прізвище (або найменування юридичної особи), місто проживання або перебування учасника и суму перерахованого ним коштів Виключно за наявності его Згоди на це. У разі бажання буті анонімнім, Учасник підтверджує своє розуміння, что анонімність в даного випадка грає роль для других учасников Платформи.

Відповідальність учасника: Учасник самостійно Несе відповідальність за будь-яке использование информации, розміщеної на платформі. Учасник самостійно Несе відповідальність перед третімі особами за свои Дії або бездіяльність при вікорістанні платформи. Учасник зобов'язується самостійно и за свой рахунок врегулюваті всі Можливі претензії третіх осіб, пов'язані з дією або бездіяльністю Учасника при вікорістанні платформи. если учасник не доведена протилежних, будь-Які дії, вчінені з Використання его Аккаунту і / або его логіна и пароля, вважаються здійсненімі ЦІМ Учасником.

3.5. Права ОРГАНІЗАЦІЇ: у випадка Отримання від других учасников обґрунтованих Скарга относительно некоректної поведінкі учасника на платформі Організація залішає за собою право заблокуваті сторінку учасника. Організація залішає за собою право тимчасово прізупініті або пріпініті доступ Учасника до Платформи, если є достаточно підстав вважаті, что Особисті дані учасника вказані невірно або неповна. в разі размещения Учасником на платформі информации або Здійснення других Дій, что НЕ відповідають умів Правил Організація має право без ПОВІДОМЛЕННЯ, на власний розсуд, ВИДАЛИТИ Повністю або частково розміщену Учасником інформацію, включаючі ту інформацію, относительно якої Важко візначіті ее відповідність Правил і / або поважної законодавству. За Порушення умов Даних Правил Організація має право без попередня ПОВІДОМЛЕННЯ заблокуваті доступ Учасника до Платформи та / або ВИДАЛИТИ Аккаунт учасника. Організація має право закрити або прізупініті Функціонування Платформи або ее части, Изменить Платформу Повністю або частково без попередня ПОВІДОМЛЕННЯ Учасника. Організація має право прізупініті доступ Учасника до Платформи в разі Виникнення технічних неполадок на платформі з метою Усунення останніх. в разі, если Учасник відаляє свой Аккаунт, Організація залішає за собою право Залишити на платформі контент, Який БУВ Ранее згенерований и розміщеній Учасником.

3.6. Відповідальність ОРГАНІЗАЦІЇ Організація НЕ Несе відповідальності за использование третімі особами информации, включаючі, но НЕ обмежуючісь, Особисті дані учасника (если смороду відкриті у вільному доступі), розміщеної Учасником на платформі, включаючі ее Копіювання, відтворення та Поширення, здійснені як в рамках Платформи, так и іншімі можливий способами. Організація НЕ відшкодовуватіме жодних збитків, прямо або побічно, заподіяніх Учаснікові або третім особам в результате использование або невикористаних, в т.ч. неможлівості использование Платформи. Організація НЕ пріймає на собі зобов'язань по Перевірці, зміні та здійсненні контролю информации, поміщається ким на платформі, що не гарантує и не Несе відповідальності за достовірність информации, ее законність, якість та відповідність конкретним запитам и зажадає Користувачів платформи.

4 Інтелектуальна власність

4.1. Інтелектуальні права на всі компоненти програмного забезпечення, на Основі якіх Працюють сервіси І ФУНКЦІЇ платформи на дизайн сторінок, доменне ім'я, відповідні товарні знаки и логотипи, контент, розміщеній на платформі, Належить ОРГАНІЗАЦІЇ и не может використовуват без пісьмової Згоди ОРГАНІЗАЦІЇ.

4.2. Учасник, розміщує на платформі будь-яку інформацію, яка містіть об'єкти інтелектуальної власності, включаючі, но НЕ обмежуючісь: текст, графічні зображення, аудіо та відео продукцію, комп'ютерні програми, бази даних, знаки для товарів и услуг и т. д .., Гарантує, что завантаження на Платформу, Копіювання та использование даної информации та / або об'єктів інтелектуальної власності, что містяться в ній, чи не порушуватіме авторських и других прав третіх осіб.

4.3. Учасник, завантажуючі на Платформу будь-які об'єкти інтелектуальної власності, безоплатно надає ОРГАНІЗАЦІЇ невіключні майнові права на ЦІ об'єкти, за умови їх использование на некомерційніх засідках. Надано Учасником ОРГАНІЗАЦІЇ майнові права не ма ють теріторіального обмеження та Надаються на весь срок Дії авторських прав. Дані майнові права включаються в собі право на відтворення творів, публічне Виконання и публічне Сповіщення творів, публічну демонстрацію и публічній показ, Здійснення перекладу, переробки, адаптації, аранжування та інші подібні Зміни творів, включених творів як складових частин до збірніків, Подання творів до загально відома публікі таким чином, что ее представник могут здійсніті доступ до творів з будь-которого місця и в будь-який час за їх власним вибори.

4.4. Дані Правила Надаються Учасники ніякіх Виключно майновий прав на будь-які об'єкти інтелектуальної власності ОРГАНІЗАЦІЇ або третіх осіб, если це явно не вказано, и все права власності за относительно такой власності за залішаються вінятково за Організацією та / або відповідної третьою особою.

4.5. Учаснику заборонено будь-яке использование в КОМЕРЦІЙНИХ цілях будь-якої информации и об'єктів інтелектуальної власності, Які розміщені на платформі, без письмовий Дозволу на це відповідного правовласника.

4.6. При ПОВНЕ або частково передрукуванні Учасником информации, розміщені на платформі, Учасник зобов'язаний зберігаті всі авторські ПОСИЛАННЯ и вказуваті авторство и посилання на агентство сайт napriam.com.ua в кожному окремий випадки использование информации та творів.

5 Фінансові умови

5.1. Менеджер проєкту самостійно вібірає Загальну суму копійчаного коштів, необхідну для реализации проєкту, а такоже срок, в течение которого така сума винна буті зібрана с помощью платформи. После реєстрації и Публікації проєкту на платформі Менеджер проєкту не может вносіті Зміни в Загальну суму копійчаного коштів и строків їх збирання. Загальна сума, необхідна для реализации проєкту, а такоже суми супутніх статей витрат, узгоджуються Організацією при модерації проєкту. Менеджер проєкту зобов'язаний надаті правдиву інформацію про Загальну суму витрат проєкту. КОЖЕН проєкт может містіті одну або кілька статей витрат, на Які окремо можна збіраті грант у рамках загально збору коштів на цею проєкт.

5.2 Менеджер проєкту может только подати запит на зміну Загальної суми копійчаних коштів, що не может становитися менше 50 відсотків спочатку заявленої суми та / або Зменшення або Збільшення терміну збору. Залишкова решение относительно удовольствие запиту пріймає Організація.

5.3. Термін, протягом которого Менеджер проєкту бажає зібраті Вказану ним суму копійчаного коштів, зазначається Менеджером при розміщенні проєкту на платформі и модерується Організацією. У разі, если в течение трівалого терміну проєкт не Збери 100% необхідніх коштів, Організація может Прийняти решение про припиненням збору коштів на цею проєкт. У такому випадка Організація інформує менеджера проєкту и перенаправляє Зібрані кошти на інші проєкти.

5.4. Менеджер проєкту отрімує Зібрані Організацією від донорів Внески только в разі, если проєкт зібрав с помощью Платформи необхідну суму копійчаного коштів.

5.5. При перерахуванні Менеджеру проєкту копійчаних коштів відповідно до п. 3.3 ціх Правил, Організація НЕ утрімує з цієї суми ніякіх адміністратівніх витрат, утрімуються Виключно КОМІСІЇ платіжніх систем.

5.6. У разі погодження Зміни суми збору коштів відповідно до п. 3.2. Організація НЕ утрімує ніякіх Додатковий відсотків від зібраної суми.

5.7. Виконавець має право скористати правилом гнучкого фінансування за відповіднім запит, Який предполагает можлівість Отримання зібраніх на платформі ЗАСОБІВ, в разі, если зібрана сума перевіщує 50 відсотків суми зазначеної в п. 4.1 Договору.

5.8. Все Внески, Які перераховуються Донорами, вважаються благодійної фінансовою с помощью.

5.9. Донори за, власною ініціатівою визначаються розмір гранту на проєкт або статтю проєкту.

5.10. Платежі, что надходять на рахунок организации без вказівки цільового призначення або зазначеної информации недостатньо для ідентіфікації цільового призначення платежу, смороду зараховуються на статутну діяльність ОРГАНІЗАЦІЇ та відображаються в загально списку донорів ОРГАНІЗАЦІЇ.

5.11. У разі виплати зібраніх внесків Менеджеру проєкту Організація має право утріматі Із суми виплати всі необхідні податки, Організація зобов'язана Сплатити в зв'язку з виплатами внесків як податковий агент. У разі, если відповідно до чинного законодавства обов'язок безпосередньої Сплата податків при отріманні копійчаних коштів Менеджером проєкту покладаються на самого менеджера, ВІН зобов'язується своєчасно и в повну размере Сплатити всі необхідні податки від отріманої ним суми копійчаних коштів.

5.12. У разі, если проєкт не зібрав Загальну суму копійчаного коштів в течение встановлення терміну, Внески, здійснені за помощью Платформи могут буті перенаправлені в повну або частково об'ємі Організацією на інші Суспільно значущі Ідеї, Які беруть участь в платформі.

5.13. Менеджеру проєкту строго заборонено публікуваті на платформі, других будь-якіх ресурсах в мережі Інтернет Платіжні реквізити, Завдяк Яким Перерахування внесків может буті Здійснено нема за встановлення Організацією порядком та / або не на Спеціальний розрахунковий рахунок ОРГАНІЗАЦІЇ, а такоже використовуват для Перерахування внесків інші засоби оплати , кроме встановлення на платформі. Організація НЕ Несе відповідальності и не гарантує Отримання Менеджером проєкту таких внесків, а такоже їх повернення Донорам.

5.14. Донор має право Вимагати повернути Йому внесені в рамках роботи Платформи Грошові кошти, если ЦІ кошти ще Фактично НЕ вікорістані в процесі реализации проєктов и їх перераховано Організацією відповідному Менеджеру проєкту на поточний / Карткова рахунок Донора способом, Яким Грошові кошти були перераховані на Користь платформи. В одному випадка, що не допускається использование Іншого способу повернення копійчаних коштів донорів, чем тієї, Яким Грошові кошти були ПЕРВИННА перераховано на Користь платформи. Підставою для повернення коштів є заява про повернення копійчаних коштів, склад Донором в довільній форме, яка винна буті склад в пісьмовій форме з нотаріальнім посвідченням підпісу фізичної особи (або печаткою юридичної особи) спрямована засоби поштового зв'язку на Юридична адреса Громадської организации «МІЙ НАПРЯМ» (ЄДРПОУ/ДРФО 44491047,) або Посадовим особам организации навмісне. Грошові кошти повінні буті Поверненні на поточний / Карткова рахунок, з которого Донором Здійснено Перерахування коштів платформі. Если змінено поточний / Карткова рахунок, з которого Грошові кошти перераховувалісь, втрачено або заблокована картка, зміненій поточний рахунок юридичної особи, тобто НЕ вдається можливий повернути кошти на тій же банківський рахунок Донора, додатково Донором надається довідка з банківської установи про пріналежність Йому поточного / Карткова Рахунку, з которого здійснювалося Перерахування коштів и відразу вказуються Нові реквізити, за Якими Платформа винна повернути Донору Грошові кошти та Підстави для зраді ня реквізітів поточного / к арткового Рахунку Донора.

5.15. Донори не має права Вимагати повернути Йому внесені в рамках роботи Платформи Грошові кошти, если ЦІ кошти Вже Фактично вікорістані в процесі реализации проєктов и їх перераховано Організацією відповідному Менеджеру проєкту.

6 Обмеження відповідальності

6.1. Організація НЕ відповідає перед Учасниками або третімі особами за будь-Якім зобов'язанням Менеджера проєкту про возможности Отримання Донором будь-якої винагороди за Здійснення внесків або за Вчинення Учасниками будь-якіх других Дій.

6.2. Організація НЕ відшкодовує будь-які збитки, завдані учасник або третім особам в результате участия кого-небудь в платформі.

6.3. Організація НЕ пріймає на собі зобов'язань по Перевірці, зміні та здійсненні контролю информации, что супроводжує розміщені на платформі проєкти, що не гарантує и не Несе відповідальності за достовірність информации, такой информации, ее законність, якість та відповідність конкретним запитам и зажадає учасников Платформи.

6.4. Організація НЕ гарантує відповідність Платформи та проєктів цілям и очікуванням Учасника.

6.5. Учасник самостійно Несе відповідальність перед третімі особами за свои Дії або бездіяльність за участю в платформі.

6.6. Організація НЕ Несе відповідальності за шкоду або збитки, понесені Учасник або треті особи в результате помилковості розуміння або нерозуміння умов Даних Правил, інструкцій або Вказівок.

Если Учасник пріймає умови Правил Платформи від підтверджує, что всі положення Правил Йому Цілком зрозумілі.

7 Конфіденційність

7.1. Учасник, у разі размещения на платформі информации, яка відносіться відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» до персональних даних, погоджується на ее обробка Організацією як с помощью ЗАСОБІВ автоматизації, так и без їх использование.

7.2. Вікорістовуючі будь-яку часть Платформи Учасник надає ОРГАНІЗАЦІЇ право отрімуваті, зберігаті, обробляті, використовуват и розкріваті персональні дані Учасника на условиях цієї угідь. При цьом Учасник Безумовно погоджується: надаваті вільно свои персональні дані, Які є в загально доступі и вказані на платформі з ініціативи самого учасника, як ОРГАНІЗАЦІЇ, так и іншім учасникам; дозволіті ОРГАНІЗАЦІЇ відобразіті прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання, адреси Електронної пошта Учасника, Які є в загально доступі и вказані на платформі з ініціативи самого учасника, при відображенні контенту Платформи.

7.3. Організація має право завантажуваті на комп'ютери учасников файли cookie (если Учасник самостійно НЕ обмежена Дану можлівість в своєму веб-браузері), а такоже отрімуваті, зберігаті, обробляті и використовуват інформацію, что містіться в Сookie.

7.4. При вікорістанні Учасником Платформи обладнання, на якому розташованій Платформа Платформа автоматично зберігає, обробляє и вікорістовує дані учасника, что НЕ відносяться до персональних, например: IP-адреси учасника, дані про Місцезнаходження учасника, Які можна візначіті с помощью IP-адреси, технічні Параметри комп 'ютера учасника, наявність або Відсутність в комп'ютері учасника конкретного програмного забезпечення, налаштування даного програмного забезпечення, Інтернет-маркери, а такоже Статистичний інформацію про акти вности учасн ика.

7.5. Організація зобов'язується НЕ надаваті персональні дані третім особам в КОМЕРЦІЙНИХ цілях без Згоди учасника, якому належати ЦІ дані. Передача персональних даних третім особам допускається в Наступний випадка: после Отримання Згоди Учасника, якому Належить дана інформація; за обґрунтованими запит державних ОРГАНІВ, Які ма ють право отрімуваті Такі дані; в тому випадка, если на мнение ОРГАНІЗАЦІЇ, Учасник порушує умови цієї угідь та / або других договорів и Угод между Організацією та Учасником.

7.6. Учасник дозволяє ОРГАНІЗАЦІЇ давати Дозвіл іншім компаніям, з Якими Організація постелили відповідні догоди, отрімуваті, передаваті и обробляті дані про Учасника (кроме персональних даних), Такі як IP-адреси учасника, Файли cookie, а такоже статистична інформація про Активність учасника для Поліпшення якості наданої цімі компаніямі послуг та информации рекламного характеру.

7.7. Учасник розуміє и погоджується, что інформація, Розміщена на платформі, относительно якої Учасником НЕ Встановлені обмеження доступу, может буті вільно доступною будь-Якій третій особі.

7.8. У будь-якому випадка, Учасник при наданні платформі або ОРГАНІЗАЦІЇ информации, відносіть до персональних даних, дает свою беззастережну и безвідклічну згоду на обробка та зберігання таких персональних даних, а такоже, при необхідності, їх передачу третім особам в порядку и на условиях, передбачення законодавством України.

7.9. У разі, коли при вікорістанні Платформи учасник будь-Якім способом стала відома інформація относительно организации та / або третіх осіб, відповідно до законодавства України відносіться до конфіденційної і / або комерційної Таємниці, учасник заборонено зберігаті, використовуват и пошірюваті таку інформацію.

7.10. Організація НЕ Несе відповідальності за шкоду або збитки, понесені Учасник або треті особи в результате помилковості розуміння або нерозуміння умов цієї угідь, інструкцій або Вказівок про порядок использование Платформи относительно порядку размещения Даних та других технічних вопросам. До моменту Прийняття умов цієї угідь будь Учасник має право звернути в Організацію для Отримання роз'яснень относительно Положень угідь.

8 проєкти Платформи

8.1. Для ОРГАНІЗАЦІЇ Учасник НЕ может буті анонімнім.

10.2. Організація має право вносіті ДОПОВНЕННЯ и роз'яснення до ціх Правил. Всі внесені до Правил Зміни будут Доступні у виде новой редакции Правил.

10.3. У разі Визнання недійсною або нездійсненною будь-Якій части Правил, інші части Правил залішатімуться в сілі. Відмова кожної зі сторон від будь-которого положення або умови ціх Правил, або будь-яке їх Порушення НЕ скасовує дію цього положення або умови.

10.4. Організація может в будь-який момент и без ПОВІДОМЛЕННЯ Учасника поступитися своими правами на Платформу, Сайт та Правилами третій стороні. Менеджер проєкту не может поступитися своими правами и обов'язками за данімі Правилами без попередньої Згоди на це ОРГАНІЗАЦІЇ.

10.5. З цими Правилами і відносин між Організацією та Учасником, що виникають у зв'язку з участю в платформі, застосовується законодавство України. Кожна сторона беззастережно погоджується з тим, що відповідні суди України мають виняткову юрисдикцію щодо будь-яких претензій, суперечок або розбіжностей, що стосуються Платформи.